Martin Šlocar

Home / Lidé / Martin Šlocar
Martin Šlocar

Bydliště: Praha – Zbraslav
Povolání: Restauratér
Bez politické příslušnosti
Navržen za: Nezávislý kandidát

Narodil jsem se v roce 1957 a celý svůj dosavadní život jsem strávil na Zbraslavi, stejně jako moji rodiče, prarodiče i mé dospělé děti.
V letech 1980–1988 jsem trénoval přípravku kanoistického oddílu, kde jsem také před tím reprezentoval Zbraslav jako kanoista a jsem znám pod přezdívkou Kuzma. Povoláním jsem kuchař a provozuji BOWLING ZBRASLAV a KAVÁRNU U STROMEČKU.
Za poslední 4 roky jsem se podílel společně se svými přáteli a kolegy ze 100pro na řadě kulturních akcí. Za nejvýznamnější považuji Koncert pro Zbraslav LACO DEZCI na Slunečním městě, každoroční koncert BIG BANDU BISKUPSKÁ u nás na bowlingu a poskytnutí zázemí pro úžasnou akci žáků hudební školy ZUŠ OPEN. Jsem pořadatelem a organizátorem ZBRASLAVSKÉHO PIVNÍHO VESELENÍ.
Poslední 3 roky jsem zastupitelem za 100pro Zbraslav. Za 100pro Zbraslav kandiduji znovu, protože jdeme správnou, i když občas trochu trnitou cestou, za tím, co jsme si předsevzali. Byl bych moc rád, kdybychom mohli na naši práci navázat, protože v tom podle mě tkví úspěch Zbraslavi. A proto PLNOU PAROU NA 100PRO ZBRASLAV!!!!