Jitka Knošková

Home / Lidé / Jitka Knošková
Jitka Knošková

Bydliště: Praha – Zbraslav
Povolání: Projektová manažerka
Bez politické příslušnosti
Navržena za: Nezávislý kandidát

Pocházím z Mariánských Lázní, lázeňského města na západě Čech. Když jsem poprvé navštívila Zbraslav, ihned jsem cítila velkou pohodu a klid. Jako bych byla u nás a přitom je to coby kamenem dohodil do centra Prahy. Celých 16 let jsem byla zaměstnána u rakouské stavební společnosti v oddělení marketingu a prodeje a měla na starosti např. projekt Residence Anděl City na Praze 5 nebo Apartmány Medvědín ve Špindlerově Mlýně.
Politiku sleduji velice intenzivně, a když mě v letošním roce oslovilo 100proZbraslav, cítila jsem se velice hrdě, že mohu patřit mezi tyto „kolegy“ plné energie, kteří mají nejen snahu vylepšit Zbraslav, ale také akce realizují.
Komunální politiku bych přirovnala k jednomu velkému společenství vlastníků (vedla jsem dvě SVJ o 100 bytových jednotkách), kde jde všem o řádný chod domu. Přitom se musí vzájemně dohodnout a tolerovat, aby došli společně do stejného cíle. Pokud se vedení SVJ stále mění a nové je znovu a znovu na startu, velice to práci zpomaluje. Pro kontinuitu na radnici je sousední Radotín, tam kde je.
Mým cílem je komunikovat se všemi občany, podporovat jejich akce a velmi aktivně pracovat na zbraslavském progresu. VŽDYŤ VŠICHNI MÁME STEJNÝ CÍL!