Ing. Petr Jambura

Home / Lidé / Ing. Petr Jambura
Ing. Petr Jambura

Bydliště: Praha – Zbraslav
Povolání: Jednatel elektro firmy
Bez politické příslušnosti
Navržen za: Nezávislý kandidát

Na Zbraslavi žiji od roku 1960. Vystudoval jsem elektrotechnickou fakultu na ČVUT Praha. Od roku 1991 spoluvlastním elektrotechnickou firmu se sídlem na Zbraslavi. Jsem členem Veteran Bicycle Clubu Zbraslav a Mysliveckého sdružení Jíloviště.
V minulém volebním období jsem byl členem Kontrolního výboru zastupitelstva. Podílel jsem se na zpracování podkladu pro novou Koncepci hospodaření s byty. S kolegy bikery jsem předložil studii zbraslavských cyklostezek. Vypracoval jsem zadání pro modernizaci LED osvětlení Zbraslavského náměstí. S manželkou jsme aktivovali zahájení projektu Revitalizace veřejného prostoru Na Vrškách. Naše myslivecké sdružení spolupracuje s městskou částí na řešení problému přemnožených divokých prasat.
Důvodem mojí opakované kandidatury je důvěra v naplnění plánů 100pro, důvěra v tým slušných lidí, kteří se po dobu čtyř let pravidelně scházeli a poctivě pracovali – s viditelnými výsledky. Vím o čem mluvím. Je připravena a rozpracována řada projektů, dobrých pro Zbraslav, které by bylo škoda v následujícím volebním období nezrealizovat. Chtěl bych navázat na práci, kterou jsem doposud pro 100pro, vlastně pro Zbraslav vykonával.